۲۴ ساعته در خدمت شما

پیشنهاد سهامداران هدف تغییرات در معرض خطر تغییر آب و هوا است

پیشنهاد سهامداران هدف تغییرات در معرض خطر تغییر آب و هوا است
در ماه فوریه، L.L.Bean خط مشی بازنگری طولانی مدت خود را به پایان رساند تا مشتریانی را که از مزایای استفاده می کنند و از آن برای جایگزینی محصولات به شدت پوشیدنی استفاده کنند، پایان داد.
"در ماه فوریه، L.L.Bean خط مشی بازگشت افسانه ای خود را به پایان رساند تا مشتریانی را که از مزیت استفاده می کردند و از آنها استفاده می کردند را به جای جایگزینی محصولات به شدت پوشانده به پایان برساند. به طور کلی، تعداد کمی از مشتریان در حال تفهیم تلقی ما از قصد اصلی ما است. بعضی از آنها به عنوان یک برنامه جایگزینی محصول در طول زندگی، انتظار می رود که بازپرداخت برای محصولات بسیار پوشیدنی که در طول سال ها استفاده می شود، مورد استفاده قرار گیرد. »شاون ا. گورمن، مدیر اجرایی شرکت، در ایمیل اعلام تغییرات سیاست به مشتریان نوشت. اما برای مشتریان ، این همه عذاب و ترس و وحشت نیست، زیرا فروشگاه هنوز یک پنجره بسیار منطقی برای بازده ارائه می دهد. و این تنها نیست - کل یک خرده فروشان آمریکایی به مشتریان مشتری های باورنکردنی بازگشت خود را ارائه می دهند.
از روش های قیمت گذاری روانی استفاده کنید.
دارای یکی از سیاست های بازدارنده ترین بازاریابی هر فروشگاه است. به هر دلیلی هر محصول می تواند به انبارهای Costco بازگردد. تنها محدودیت ها در مورد الکترونیک است که باید در عرض 90 روز به آنها بازگردانده شود.
Ikea به مشتریان یک پنجره بازگشت 365 روزه را برای بازپرداخت کامل می دهد، مگر اینکه محصول مورد نظر یک تشک است که تنها می تواند یک بار مبادله شود.
با توجه به اینکه یک سال زمان طولانی برای نگه داشتن یک رسید است، فروشگاه همچنین می تواند با جستجوی یک سفارش با شماره اعتبار یا کارت اعتباری شما به شما کمک کند.
تفاوت ها را نشان دهید
ل. بیان قبلا خطمشی تقریبا باور نکردنی سخاوتمندانه ارائه داد - مشتریان می توانند هر اقلامی را که در خریداری شده بود، بازگردانده و اگر احساس می کردند که انتظاراتشان را نداشته باشند. این تضمین تمام مدت عمر مورد را پوشش می دهد.
تضمین بازگشت پول را ارائه دهید
در ماه فوریه، فروشگاه پنجره ی بازگشت را به یک سال کاهش داده است، که هنوز هم به مراتب بهتر از بسیاری از فروشگاه ها است.
پیشنهاد و قیمت خود را تست کنید و خلاق باشید.
نیز برای ارائه یک سیاست بازنگری بدون سؤال که در آن مشتریان می توانند اقلام مورد استفاده را برای پول نقد ارائه دهند. پنجره بازگشت به حال به یک سال کاهش یافته است، اما مشتریان هنوز هم قادر به محاکمه محصولات در آن زمان هستند.

2 دیدگاه ها

  1. حسین یزدانی
    دی 21, 1396 در 2:54 ق.ظ

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

  2. صادق هدایت
    دی 21, 1396 در 2:55 ق.ظ

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.